Ceramic Pro.

Ceramic Pro Yüzey Kaplama ve Koruma

Ceramic PRO endüstriyel bir kaplamadır ve profesyonel ekipler tarafından uygulanmaktadır. Yüzey koruması için devrimci bir üründür. Ceramic PRO mükemmel çizilme direnci ve kimyasal direnç sunar, Ceramic PRO 3D seramik matris moleküler yapıdadır. Ceramic PRO tarafından kapatılmış yüzey çok daha uzun süre temiz kalır, daha kolay ve hızlı temizlenir. Ceramic PRO boya yüzeyinın yanı sıra, pencere, cam, deri, tekstil, ahşap, metal parçaları, egzoz sistemi, plastik ve kauçuk parçalara da uygulanabilir. Ceramic Pro uygulaması yapılan yüzeyler ıslanmaz, paslanmaz, buz tutmaz, kirlenmez, kendi kendini temizler ve aşınması azalan ürünün ömrü uzatılmış olur. Otomobilin yanı sıra, motorsiklet, uçak, helikopter, tekne ve endüstriyel alanlarda kullanılabilir.

Seramik kaplama 2 Yıl sorunsuz garanti taahhüt etmektedir. Bu süre içerisinde herhangi ilave bir bakıma gerek duyulmamaktadır. Aracın kaza, darbe gibi nedenlerle hasar görmesi, boyanması ve yüzeyinin zımparalanması gibi uygulamalar garanti kapsamı dışındadır.

Ceramic Pro, dünyanın önde gelen araştırma, inceleme, test etme ve sertifikalama kuruluşu "SGS" tarafından test edilip, onaylanmıştır.